0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Долфин Грди Ревидира Печати Триаголник Бикини Врвот На Фестивалот

Долфин Грди Ревидира Печати Триаголник Бикини Врвот На Фестивалот

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Грдите Го Оживуваат Триаголникот За Печатење Бикини Врвот е дизајниран со удобност и се вклопува во умот, отпорен на Хлор, задржување На Обликот и бојата И ЗАШТИТА од сонце до 50+. Карактеристики на дизајнот : Дизајниран да се вклопи цврсто на телото за да издржи долги часови во вода, Одличен за Мешање и совпаѓање Со Грдите Ревитира дното не вклучува дното, Вклучува градник изградба и отстранлив чаши, Целосно наредени со солидна координативна боја, Врзување на ремени вклучува потпис Грди Лента во координирање на боја, Прилагодливи врски.

За производот

Купувачите избираат и