0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Модерни Моменти Од Гербер Бебе Момче Без Ракави Ромпер

Модерни Моменти Од Гербер Бебе Момче Без Ракави Ромпер

DEN 288.00
Достапно.

Од стока

Модерните Моменти носат секојдневна софистицираност во гардеробата на вашето малечко. Секој од нашите ромпери без ракави има внатрешни прилепувања на бутовите за полесни промени и е направен со супер мека тери ткаенина за целодневна удобност и лесна нега. Ги имавме нашите најважни работи независно заверени СО СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој пакет вклучува една цврста портокалова шарени бебе момче ромпер. Модерни Моменти Од Гербер Бебе Момче Ромпер Без Ракави (0/3 Месеци-24 Месеци). Вклучува еден ромпер без ракави. Карактеристики внатрешни прилепувања на бутовите за брзи и лесни промени. Направено со мека, француска ткаенина од фротир за да го одржува вашето малечко удобно цел ден. Портокалова со хоризонтални бели ленти. Совршена облека за бебиња за пролет и лето. Прави одличен подарок за туширање за бебиња!. Оеко-Текс Сертификациски Број : СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС #16.ХИН.94317 хоенштајн HTTI www.оеко - /стандардно100. Ткаенина : 100% памук. Машинско перење / сушење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и