0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рачна Машина За Туткање Машина За Туткање Хартија Машина За Туткање Хартија Машина За Бодување Со Магнетна Заднина А3

Рачна Машина За Туткање Машина За Туткање Хартија Машина За Туткање Хартија Машина За Бодување Со Магнетна Заднина А3

DEN 2719.84
Достапно.

Од стока

Вовед ВО брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема Прибл. Длабочина на Вдлабнување од 0,5 мм : Прилагодлива Големина На Производот : 20 х 23,5 х 5,5"/50,8 х 60 х 14 См Тежина На Производот : 9,5 Кг/21 КГ Содржина На Пакетот 1 х Рачна Машина за Туткање Хартија 2 блокови За Позиционирање х 1 Х Упатство за Употреба + ПАРАМЕТАР на ПРОИЗВОДОТ-Максимална ширина на туткање : 19 " /48 см (со сите мерења во инчи), макс. тежина на хартија : 450 гр, Прибл. 0,5 мм, материјал : железо + алуминиум, занает : обложен во прав, длабочина на вовлекување : прилагодлив. ●ВРВЕН КВАЛИТЕТ● - оваа машина за туткање е целосно метална конструкција, цврста и издржлива. Висококвалитетни челични сечила, отпорност на пукнатини е подобра од пластичните рабови на пазарот. €ОДЛИЧНА ПРЕЦИЗНОСТ Q-прецизна скала е дизајнирана на панелот, што е многу прецизно. Можете да изберете соодветно место за Вовлекување според вашите потреби. Доаѓа со линијар за мерење на позиционирање. ®ЛЕСНА РАЧКА за КОРИСНИКОТ-handономски дизајнираната рачка заштедува труд и е едноставна, ја подобрува вашата работна ефикасност и обезбедува добро корисничко искуство. Отстранлива рачка за непречено функционирање. ●ПОВЕЌЕКРАТНА ПРИМЕНА● - оваа машина за бодување широко се применува за браздата на прави алишта за датотеки, картички, фотографии, покани, менија, папки, завршна обработка на печатење, корици со висок сјај, корици за книги, тврди корици, брошура итн.

За производот

Купувачите избираат и