0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шампион женски француски тери Џогер Панталони

Шампион женски француски тери Џогер Панталони

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Додадете лежерна леснотија на тренингот со четканата мекост на француските Тери Џогери На Шампионот. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина М. Прибл. инсем : 29". Опуштено вклопување преку колковите; директно преку нозете. Повлечете го појасот со врвка за влечење. 2 странични џебови. В логото лепенка на левиот колк. 43% Полиестер/43% Вискоза/14% Памук. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и