0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мебел На Америка Преодна Ткаенина Пертола Акцент Стол, Слонова Коска

Мебел На Америка Преодна Ткаенина Пертола Акцент Стол, Слонова Коска

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Овој прекрасен Мебел На Америка Пертола Дијамантски Модел Акцент Стол ќе ја осветли вашата дневна соба или дувло со светло обоена нијанса и посебна форма. Разгорената форма на потпирачот за грб е впечатлива карактеристика што го надополнува современиот стил на столчињата. Дијамантската шема на тапацирот додава визуелен интерес на недооценен начин. Мебел На Америка Пертола Ткаенина Тапациран Акцент Стол, Слонова Коска Вклучува : Еден (1) Акцент стол. Стил : Преоден. Заврши : Слонова Коска, Темно Кафеава. Материјали : Полиестер, Цврсто Дрво, Дрво Дрво, МДФ. Ја разгоре формата на потпирачот за грб. Тапацир со дијамантски дезен. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и Тежини : Вкупни димензии : 28"L x 25"W x 30.88" H. висина на Седиштето : 18". Длабочина на седиштето : 21". Капацитет на тежина : 180 фунти. Тежина на производот : 20 килограми. Кликнете овде за да го видите водичот за склопување.

За производот

Купувачите избираат и