0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ентој Менс Обични Влечки Сандали Градинарски Чевли Сандали За Возрасни Со Голема Големина

Ентој Менс Обични Влечки Сандали Градинарски Чевли Сандали За Возрасни Со Голема Големина

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Дизајнот на жлебот на ѓонот обезбедува силно држење и влечење и е издржлив. Брзо сушење : горниот дел е изработен од материјал за нуркање со добра способност за здив и брзо сушење. Мапа На Табелата : (Инчен).5= ВНАТРЕШНА ДОЛЖИНА/СМ 28 = ДОЛЖИНА НА СТАПКИ/СМ 27.5= ВНАТРЕШНА ДОЛЖИНА/СМ 27 = ДОЛЖИНА НА СТАПКИ/СМ 26. Ѓонот е изработен од квалитетен гумен материјал, кој апсорбира удари, отпорен на лизгање и може да го намали товарот на стапалата. САД 9= ВНАТРЕШНА ДОЛЖИНА/СМ 27,5 = ДОЛЖИНА НА СТАПКИ/СМ 27. Погоден за активности на отворено или домашна употреба, забава на плажа, туш, базен, теретана, хотели, шетање куче или градинарство.

За производот

Купувачите избираат и