0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Компатибилен со Iphone Pro Ma Телефон Случај, Цвеќиња-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за iPhone Pro Макс

Компатибилен со Iphone Pro Ma Телефон Случај, Цвеќиња-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за iPhone Pro Макс

DEN 206.08
Достапно.

Од стока

Компатибилен со Iphone 14 Pro Max Телефон Случај, Цвеќиња-11 Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за i Phone 14 Pro Max.Прецизно Сечење : нашата футрола за телефон овозможува лесен пристап до портата за полнење, приклучокот за слушалки, копчињата за јачина на звук и тивкото копче, што го олеснува инсталирањето и полетувањето.Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го издвојува од останатите. Ако наидете на какви било проблеми со куќиштето на нашиот телефон, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ги решиме сите проблеми во рок од 24 часа. Ова осигурува дека објективот и екранот на камерата остануваат безбедни и без гребење. Прецизното сечење гарантира дека секое копче и порта се лесно достапни, овозможувајќи корисничко искуство без проблеми.Врвен Квалитеткористејќи материјали со највисок степен и технологија за ласерско печатење за да испорачате неверојатен дизајн Со квалитет Лесен за пристап до сите контроли, карактеристики и порти. Нашата одлична услуга по продажбата гарантира дека ќе можете да купувате со доверба.Подигнат Дизајн На Камерата : нашата футрола за телефон има раб на подигнат екран од 2 мм и раб на камерата од 1,8 мм, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребнатини и испакнатини.Услуга по Продажбата : нашиот главен приоритет е вашето задоволство.

За производот

Купувачите избираат и