0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Кралски Мемфис Тигри Рамен Грб Ребро 1 4-Патент Пуловер Џемпер

Машки Кралски Мемфис Тигри Рамен Грб Ребро 1 4-Патент Пуловер Џемпер

DEN 639.84
Достапно.

Од стока

Надградба на вашата колекција На Мемфис тигри опрема со овој модиш Рамен Назад Ребро 1/4-Патент пуловер џемпер. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Текстура пуловер. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Марка : Гледна Облека. Стоечка јака. Дел џемпер, дел руно. Увезени. Манжетна за самостојна стока и дното со отворени рабови. Покриени патент-вратот со кожа повлече јазичето. Рамен грб ребро-плетено тело. Везена ткаенина апликација графика.

За производот

Купувачите избираат и