0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Smead Стандард Зелена Рециклирана Папка За Закачување FasTab-8,50 Ширина 14 Должина Лист Големина-Јазиче Сече-Избрана Позиција Јазиче Локација-Кутија, Кутија

Smead Стандард Зелена Рециклирана Папка За Закачување FasTab-8,50 Ширина 14 Должина Лист Големина-Јазиче Сече-Избрана Позиција

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Smead 64137 Стандардна Зелена 100% Рециклирана Папка За Закачување Fas Tab-8,50" Ширина x 14" Должина На Листот-1/3 Јазиче Сече-Избрана Локација На Јазичето Позиција - 20 / Кутија, 1 Кутија Зелена. 20 по пакет. Големина на лист : 8,50" Ширина х 14 " Должина.

За производот

Купувачите избираат и