0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Едноставни Столици Со Висина На Рела Бројач Со Балк седиште и Изгорено Капучино

Едноставни Столици Со Висина На Рела Бројач Со Балк седиште и Изгорено Капучино

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Со цврста конструкција, оваа столица за седло ќе ви понуди одлична удобност додека седите на неа. Облогата на ноктите ги следи контурите на оваа столица без грб. Елегантниот црн тапацир носи попустлив изглед и чувство на закривено седиште. Основата на столицата, со чисти, заострени линии и богата завршница на капучино. Совршен за стилски кујнски остров или ќош за појадок. Преодниот стил во комбинација со топла завршна обработка создава столче со висина на шалтер со безвременска привлечност. Седиште во форма на седло. Ноктите главата трим. Цврста конструкција со потпирач за нозе.

За производот

Купувачите избираат и