0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Протокот на црн Носорог Формираше Алуминиумски Раб БРПД 20Х9. 5Х5. БР-ГНМТЛ, 2095РПД-85127Г71А

Протокот на црн Носорог Формираше Алуминиумски Раб БРПД 20Х9. 5Х5. БР-ГНМТЛ, 2095РПД-85127Г71А

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Проток на црн Носорог Формиран Алуминиумски Раб БРРПД 20Х9, 5 5Х5, 0 БР-ГНМТЛ-18ММ, 2095РПД-85127Г71А. 2095РПД-85127Г71А. 5Х5, 0 шема на завртки. Материјал : Проток Формиран Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и