0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Еднорог Транспарентни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Еднорог Транспарентни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен транспарентен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел, класичен кружен стил дајте му на вашиот дом личен допир. Постојат завртки со 2 различни должини, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани. Едноставно Пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и дупчете дупка.

За производот

Купувачите избираат и