0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рбаофуџи Плисирано Тениско Здолниште За Жени Со Џебови Женски Атлетски Скортови Со Висок Струк Здолништа За Трчање Секојдневно

Рбаофуџи Плисирано Тениско Здолниште За Жени Со Џебови Женски Атлетски Скортови Со Висок Струк Здолништа За Трчање Секојдневно

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

65 "Хип : 104cm/40.Привлечно за носење. Воumn и зима, можете да ги спарите со палто, што ќе направи да изгледате многу убаво и шармантно. ✿Друго : ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе, Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. дома или надвор.35 "Колк : 88см/34.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.37 " Должина : 49cm/19.07 " Должина : 45см/17. Season : Spring,summer,autumn Gender : Women Occasion : Casual,Daliy,Sweet Material : Polyester Style : Casual,Fashion,Безбедносни панталони внатрешна должина : Кратко за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женско Здолниште Рбаофуџи Плисирано Тениско Здолниште За Жени со 4 Џебови Женски Спортски Голф Здолништа Со Висок Струк За Трчање Секојдневно. ✿Топли совети пред нарачката,ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. Совршено може да ги оцртува вашите облини, правејќи ве посигурни и поубави. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Материјал : Полиестер.

За производот

Купувачите избираат и