0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Луксузна Метална Уметност Играчот На Голф Од Брус Дин, Метална Ѕидна Уметност, 12 х16

Луксузна Метална Уметност Играчот На Голф Од Брус Дин, Метална Ѕидна Уметност, 12 х16

DEN 3007.36
Достапно.

Од стока

Играчот На Голф од брус Дин. Луксузната Метална Уметност е горда што ви ги нуди нашите луксузни метални отпечатоци. Овие отпечатоци носат најуникатна вредност во вашиот дом со користење на најквалитетни слики отпечатени на сјаен метал. Металната ѕидна уметност дава навистина изразен сјај и лесна игра што ќе ги заслепи вашите гости и ќе создаде изјава во вашиот дом или канцеларија. Покрај itsетските придобивки, нашите метални отпечатоци се отпорни на влага, отпорни на штипкање, издржливи и може да се исчистат со благи производи за чистење во домаќинството. Овие практични карактеристики ја прават уметноста на металниот ѕид одлична за домови и бизниси со голем сообраќај. Димензии : 12.0"W x 0.13"L x 16.0"H висококвалитетна ѕидна уметност отпечатена на метал. Непорозната површина лесно се чисти. Алуминиумот не ' рѓосува или ја апсорбира влагата и е непропустлив за УВ зраците. Современ начин за додавање декор во вашиот дом. Сите големини доаѓаат подготвени да висат. Официјално Лиценциран Дигитален Печатење, Уметник : Брус Дин. Димензии : 12.0 "W x 0.13"L x 16.0" H. Направени Во САД.

За производот

Купувачите избираат и