0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Динго Жени Неонски Месечината Ринтестоун Посочи Пети Повик Чизми Глуждот Висока Пета 3 & Нагоре

Динго Жени Неонски Месечината Ринтестоун Посочи Пети Повик Чизми Глуждот Висока Пета 3 & Нагоре

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Зборувајте за сјај! Неонската месечина динго западната чизма ќе ја извади секоја облека од овој свет. Одликувајќи се со 4-инчна пета, зашилен прст и целосно украсен во кристали, ова се чизмите што треба да ги дадете изјава! Кожен горен дел со сјајна завршница. Лизгајте на влез со јазичиња за влечење. 8 "висина на вратило со 12" обем на вратило. 4 " висина на петицата. Гумен надворешен ѓон.

За производот

Купувачите избираат и