0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Малтагебух За Возрасни: Стрес

Малтагебух За Возрасни: Стрес

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажбух за возрасни. Нејзината медитативна моќ го зајакнува вашето искуство со дневникот и ви помага на вашето патување до самооткривање и патот до среќата. Главни Карактеристики : - 80 деликатно гранични страници за запишување на вашите мисли - 40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или нацрти - 40 професионално илустрирани слики за боење за возрасни во различни нивоа на тежина-Висококвалитетна 70гр хартија секоја тема е достапна во различни слики за боење и содржи широк спектар на вртења. Малтагебух Фир Erахсен : Стрес (Цветни Илустрации, точки) (Мека).

За производот

Купувачите избираат и