0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мудар 8WD015-3-Пилот Кормило Стол Со Перница Во собата И Пред-Монтирани Универзална Монтажа Плоча

Мудар 8WD015-3-Пилот Кормило Стол Со Перница Во собата И Пред-Монтирани Универзална Монтажа Плоча

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Висока Компресија Пена Подлога, УВ И Мувла Третирани Морски Одделение Винил. Димензии На Седиштето-Висина : 18. 25", Ширина : 17. 75", Длабочина : 22. 5", Длабочина На Седиштето : 17". УВ И Мувла Третирани Морски Одделение Винил Со Врежана Винил Површина и Везени Логото. Перничињата за прицврстување и Исклучување имаат Облога Од Пена Со Висока Компресија со Мрежеста Подлога за Исфрлање на Влагата. Ротациона Обликувана Пластична Рамка И Обликувана Рака Лежи Мудро 8wd015-3-710 Пилот Кормило Стол Со Перница Во собата И Пред-Монтирани Универзална Монтажа Плоча : Стол Е Изграден Со Дебел Ѕид. Претходно Монтирана Пластична Инјекција. Калапи Монтажа Плоча со Т-Орев Инсерти.

За производот

Купувачите избираат и