0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лугз Машки Семи Платно Лизгање На Патики

Лугз Машки Семи Платно Лизгање На Патики

DEN 448.00
Достапно.

Од стока

Секојдневен, удобност и класика. Не гледајте подалеку Од лугз Менс Семи лизгачка патика. Мода која е секогаш на точка и удобност што ве одржува. Лесно се лизга во овие вулканизирани патики со нашиот близнак гор еластичен кој дава цврсто вклопување кога ви треба и нема проблеми кога ќе ги соблечете. Цврстите платнени горни делови и издржливите гумени ѓонови го прават Семи задолжителен во секоја боја. Додадено амортизирање на влошки за дополнителна удобност и поддршка. Изграден со горен материјал за дишење платно. Гумен надворешен ѓон. вулканизирана конструкција. Подлога на јака за дополнителна удобност.

За производот

Купувачите избираат и