0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машка Акција Тенки Фармерки

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машка Акција Тенки Фармерки

DEN 383.68
Достапно.

Од стока

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Мажи?с Тенките Фармерки никогаш нема да бидат премногу тесни и секогаш ќе се протегаат со вас во текот на денот. Изгледајте остро Во Потпис Од Леви Штраус И Ко. Мажи?с Тенки Фит Фармерки за секојдневни дружења, професионални работни состаноци и облечени празници. Фрлете маичка или додадете блејзер за лесен слој и стил без напор. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машка Акција Тенки Фармерки : Ексклузивни. Премиум одговара дека флексибилни и се движи со вас. Цел ден удобност. Не тексас. Тенок преку седиштето и бутот. Конусно отворање на ногата. Супериорен квалитет, сила и издржливост. Содржината на ткаенината варира во зависност од бојата, видете го полето за опис на производот за повеќе детали. Машинско перење.

За производот

Купувачите избираат и