0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дедо Мраз Темно Сонце Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

Дедо Мраз Темно Сонце Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Израмнете ја играта со очила за сонце оваа празнична сезона-овие празнични нијанси ќе ве направат во центарот на вниманието на секоја празнична забава! Дедо Мраз Сонце-Стаче Божиќните очила за сонце се забавни, функционални и прават совршени Божиќни подароци. Одлични се За Божиќни забави, штандови за фотографии, полнети за порибување и многу повеќе. Леќите отпорни на удари нудат 100% заштита ОД УВ400. Една големина одговара на повеќето деца и возрасни. Дедо мраз очила мерка 12" долго x 8" широк x 2" висока. Како што е прикажано На Ајкула Резервоарот! Пластични рамки со поликарбонатни леќи. 12" долг х 8" широк х 2 " висок во целина. Леќите отпорни на удари нудат 100% заштита ОД УВ400. Една големина одговара на повеќето деца и возрасни.

За производот

Купувачите избираат и