0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бела Јанис Геометриски Шарени Волна Површина Килим, Сива Слонова Коска, 5' 5 ' Круг

Бела Јанис Геометриски Шарени Волна Површина Килим, Сива Слонова Коска, 5' 5 ' Круг

DEN 551.68
Достапно.

Од стока

000 производи на SAFAVIEH денес. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. 100% Волна Куп.

За производот

Купувачите избираат и