0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Слава Кожа Повторно Боење Мелем Кожа Поправка Колекции За Мебел Чевли Автомобил Седишта Кожа Почист Крем Кожа Реставрација Крем Гребење Поправка Кожа Боја Долгот?

Слава Кожа Повторно Боење Мелем Кожа Поправка Колекции За Мебел Чевли Автомобил Седишта Кожа Почист Крем Кожа Реставрација Крем

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Ги враќа вашите испукани софи и седишта за автомобили во беспрекорна состојба. Одличен Ефект На Поправка : Нашата Паста За Поправка На Кожа е направена од висококвалитетни, ултра-брзо сушење лепливи соединенија кои помагаат во поправка на гребнатини за оптимални резултати од поправка, обезбедувајќи целосна заштита. Широка Примена : Кожената Паста за Боење е разноврсен производ што може да се користи на седишта за автомобили, кожени јакни, чизми, паричници и ремени.Спецификации : Капацитет На Производот : 80гпакување Листа : 1*Есенцијални Масла За Нега На Кожа : Поради ефектите на осветлување и аглите на снимање, постои разлика во бојата на производот, ве молиме разберете. Безбедно : Пастата За Поправка На Кожа е изработена од еколошки материјали и користи формула без масло, која е безопасна и без мирис. Овој регенератор е совршен за обновување на потпирачите за раце и кожен тапацир за поправка на нивните грозни гребнатини.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Заштедете Подобри Пари : Навлажнете ја кожата И помогнете да спречите пукање, Гелот за Поправка На Кожа му дава на вашиот автомобил ист професионален квалитет поправки без да потрошите богатство во луди скапи продавници за поправки!.

За производот

Купувачите избираат и