0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нортлајт 4.5 Зелена И Жолта Стакло Авокадо Божиќ Украс

Нортлајт 4.5 Зелена И Жолта Стакло Авокадо Божиќ Украс

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Додадете Го Овој Стаклен Божиќен украс од авокадо на вашето дрво за уникатен талент оваа празнична сезона. Блескавиот грб совршено ќе ги рефлектира вашите светла и ќе додаде вистинска количина сјај на вашето дрво. Овој украс е целосно димензионален и разноврсен!. Карактеристики На Производот : . Зелен грб со жолт преден дел што содржи семе . Акцентиран со сјај. Сјајно семе во боја на бакар. Целосно димензионален украс. Само за внатрешна употреба. Доаѓа подготвен за закачување на златен кабел. Димензии : 4.5 "H x 3" W x 2 " D. Материјал (И) : Стакло Стакло Тропски авокадо стакло Божиќ украс. Акцентиран со пенлив сјај. Целосно димензионален украс. Доаѓа подготвен да висат на златен кабел. Мери 4,5 инчи високи за 3 инчи широки за 2 инчи длабоки.

За производот

Купувачите избираат и