0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сино Симулирани Опал Ветување Солза Капка Прстен . Стерлинг Сребрена Лента Кубни Цирконски Накит Женска Големина 5

Сино Симулирани Опал Ветување Солза Капка Прстен . Стерлинг Сребрена Лента Кубни Цирконски Накит Женска Големина 5

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Сино Симулирани Опал Ветување Солза Капка Прстен .925 Стерлинг Сребрена Лента Кубни Цирконија Накит Женска Големина 5 сите наши сребрен накит е изработен од .925 среброто најчесто се нарекува и сребро. Среброто е стандард за убав висококвалитетен сребрен накит и не може да се реплицира со сребрен накит со пониски цени. Тоа е 92,5% чисто сребро, измешано со легури за да додаде цврстина и издржливост за да го издржи тестот на времето. Ние ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата.Чувајте го вашиот убав накит сјаен и елегантен со правилно чување. Накитот треба да се чува во сува област, по можност подалеку од воздух во кутија за накит или пластична кеса. Избегнувајте изложување на груби хемикалии. Користете крпа за полирање за да го отстраните таложењето на оцрнување со текот на времето. ЧИСТО 925 СРЕБРО-Направено за да го издржи тестот на времето. Среброто е 92,5% сребро, измешано со легури за да додаде цврстина и издржливост. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата. КВАЛИТЕТ-Целиот накит е нов и прегледан за обезбедување квалитет. РАЗНОВИДЕН - Женски Машки Унисекс Возрасни Сини Кубни Цирконски Прстен Големина 5.

За производот

Купувачите избираат и