0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Обичен Ракав На Njoeus Бохо Pacthwork Партија Макси Копчиња За Облекување Течни Лабави Памучни Долги Фустани За Жени ПЛУС Големина M-5XL

Женски Обичен Ракав На Njoeus Бохо Pacthwork Партија Макси Копчиња За Облекување Течни Лабави Памучни Долги Фустани За Жени

DEN 367.04
Достапно.

Од стока

забелешка : Рачно Перење Со Ладна Вода Или Нежно Миење Во Машина/Белење/сушење. повод : Одмор, Празници, Родендени, Состаноци, Танцови Претстави, Забави, Свадби, Работа, Одмори Дома Итн.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXxxxl5x-Large182248130cm/51. Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте пополни и посекси.11" Рамо : 46cm/18. Овој фустан класичен опуштено фитинг, лесно да се носат или полетување. Дизајнот На Фустанот Го Прави Пообичен И Попривлечен За Носење.

За производот

Купувачите избираат и