0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гдфун Женска Мода Секојдневен Ден На Независност Со Кратки Ракави Печатење Пуловер Со Кружен Врат Топ блуза женски врвови

Гдфун Женска Мода Секојдневен Ден На Независност Со Кратки Ракави Печатење Пуловер Со Кружен Врат Топ блуза женски врвови

DEN 95.84
Достапно.

Од стока

Пол : Жени, Девојка3. ●Карактеристики : женски врвови секојдневни, летни маици за жени, блузи за жени секојдневни, основни блузи за жени,женски блузи и маици со ракави со капачиња за жени,женски маици, летна женска облека, лабави кошули за жени.Карактеристика : дизајнот на кошулите со долг ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со врат.73" Рамо : 44см/17.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.87" Должина : 70см/27.90" ракав : 24см/9.95"големина : xl биста : 118см/46.32" Ракав : 20см/7.Стил : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Печатење Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 4.17"Големина : М Биста : 106см/41.18" рамо : 48см/18.50" ракав : 23см/9.66" должина : 72см/28. €Дизајн : ова лето женски врвови карактеристики v-деколте, и лабава вклопуваат дизајн, обезбедување на изглед и се чувствуваат одлично во текот на целиот ден. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања.48" Должина : 69см/27.Што добивате : 1пц Жени Врвови1.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки.

За производот

Купувачите избираат и