0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Љубовта Срцето Приврзок Ѓердан со Д Розова Цвет Внатре Мерки 17х Широк Накит Подароци За Жени

Љубовта Срцето Приврзок Ѓердан со Д Розова Цвет Внатре Мерки 17х Широк Накит Подароци За Жени

DEN 575.84
Достапно.

Од стока

Срцев Приврзок Со 2-д Розов Цвет Внатре - 1,1 Грама - Стил На Накит : QGP437340 NC - бесплатна кутија за накит подготвена ЗА подароци-Мери Широк 17x13mm - Шарм/Ширина На Елементот : 13 mm - Ширина на Предметот : 13 mm - Шарм/Должина На Елементот : 12 mm - Должина На Предметот : 17 mm - Должина На Кауција : 4 mm - Завршница : Полиран - - Оваа Ставка Не Испраќа Со Синџирдобредојдовте На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; Приврзоци; Ширина : 13ММ ; ВИСИНА : 12ММ ; хипоалергични ; никел слободен € Љубов Срцето Приврзок Ѓердан со 2 д розова цвет внатре мерки 17х13мм широк Накит Подароци за жени. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

За производот

Купувачите избираат и