0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крег Рамки Современа Галерија Црна Слика Рамка, Во собата на 4

Крег Рамки Современа Галерија Црна Слика Рамка, Во собата на 4

DEN 366.24
Достапно.

Од стока

Една од најпопуларните, разноврсни и економични рамки за слики стана главен за многу клиенти. Профилот на Оваа Современа рамка е квадрат со малку конвексна површина. Ова обликување се одликува со јадро ОД МДФ со лесно текстура, галерија црна ламинатна обвивка. Карактерот на оваа современа рамка за слика одржува стил на истакната едноставност. Крег Рамки Дрво Композитни Ѕид Монтирани Рамки, Црна : рамка материјал : мдф композитни. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : Галерија Црна. Компоненти : стакло, крут Црн поддржувач со закачалки со печат. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

За производот

Купувачите избираат и