0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Докери Машки Опуштено Вклопување Лесни Каки Панталони-Плисирани

Докери Машки Опуштено Вклопување Лесни Каки Панталони-Плисирани

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Намерно наборен и направен со удобно истегнување по кое сме познати, овие каки можат да изгледаат класично или современо во зависност од тоа како ги носите. Затоа "лесно" е во нивно име. Уште подобро : го користевме нашиот пакет Вода Опуштено вклопување нашето опуштено вклопување е изградено со повеќе простор за движење.

За производот

Купувачите избираат и