0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Редење Изрази Каратно Жолто Злато Половина Круг Бенд

Редење Изрази Каратно Жолто Злато Половина Круг Бенд

DEN 687.52
Достапно.

Од стока

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм. Овој Прстен Со Изрази што Се Редат е внимателно изработен од 14 каратно жолто злато со прецизност. Се одликува со полукружен дизајн кој ќе се истакне и ќе биде совршен пар со слични прстени со шема во нашата постава. Заедно со ова, нашата колекција нуди различни модели и бои за мешање и совпаѓање за да добиете совршена комбинација што ја барате. За да се обезбеди соодветна, удобна опрема, оваа лента е достапна во големина на прст 9.5. Овој стил е достапен во роза и бело злато; исто така достапен во 10 каратно златна опција од истите метални бои.Метална Тежина : 1,11 грама Тип на накит : Стил На Финирање : Редење Свадбен Бенд : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1,2 Ммринг Големина : 9,51,45 мм дебелина половина Круг Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединети Американски држави Наредени Изрази 14 Каратно Жолто Злато 1,2 мм Половина Круг Бенд.

За производот

Купувачите избираат и