0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Медисон Никиша Цветни Тркач Килим, Сина Мулти, 2 ' 3 10'

Медисон Никиша Цветни Тркач Килим, Сина Мулти, 2 ' 3 10'

DEN 3089.76
Достапно.

Од стока

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.Продавница Safavieh на . Живеат Подобро. Полипропилен. Достапно во повеќе големини. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Килимите Медисон се совршено централно парче во вашиот дом за дизајнерска шик надградба. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Внатрешна Употреба. Висина на купот : 0,35 инчи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

За производот

Купувачите избираат и