0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хартија Х-Големи Бели Кеси За Подароци, 6, 3 Пакувања

Хартија Х-Големи Бели Кеси За Подароци, 6, 3 Пакувања

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Џем Хартија И Плик дали Добро давате тежок подарок тогаш ви треба торба што издржува тежина Џем Хартијата Тешките Хоризонтални Торби За Подароци се токму тоа : тешки. Значи, ако сте уморни од слаби кеси за подароци што кинат и кинат, овие рециклирани кеси за подароци се совршени За Вас Изработени од хартија од 120 килограми, овие кеси имаат мат финиш и се направени од бел Рециклиран Крафт. Овие се совршени и за уметничкиот тип бидејќи се совршено платно за украсување и навистина го прават вашиот подарок посебен. Цврст и сигурен, можете да бидете сигурни дека вашите подароци ќе бидат доставени здрави и здрави. Комплетирани со рачка од ткаенина, овие кеси се со димензии 17 х 13 х 6 инчи и стојат хоризонтално. Тие се продаваат поединечно. Големина : 17 х 13 х 6 инчи Боја : Мат Бела Количина : Се Продава Поединечно Џем Хартија И Боја На Плик : Бела Мат Рециклирана. Големина : XL(17 x 13 x 6 инчи). Количина : Се Продава Поединечно. Нашите торби за подароци се направени од тежок материјал, така што тие се спротивставуваат на најтешкиот подарок . Овие прекрасни сегашни чанти се совршени за родендени, празници и секојдневни подароци.

За производот

Купувачите избираат и