0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
РЕПУБЛИКА Песни Ултра-Слушалки-целосна големина-жичен

РЕПУБЛИКА Песни Ултра-Слушалки-целосна големина-жичен

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

СОЛ РЕПУБЛИКА Ги Следи Клучните Карактеристики И Придобивки На Ултра-слушалките : Удобни влошки за Звучни Звучници со изолација на бучава. Практично неуништлива флекстех звучна лента за глава. Три копчиња далечински и Clear Talk микрофон. Тенок-фит неопренови носење случај. Што Е Вклучено : СОЛ РЕПУБЛИКА Песни Ултра. Торбичка за носење.

За производот

Купувачите избираат и