0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Засади Саксии Со Цвеќиња Цврста Градина Пластика Балкон Сочен Квадрат Домашно Растение Саксии Со Цвеќиња Цврста Градина Пластичен Балкон Сочен Плоштад Е Бел

Засади Саксии Со Цвеќиња Цврста Градина Пластика Балкон Сочен Квадрат Домашно Растение Саксии Со Цвеќиња Цврста Градина Пластичен

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Карактеристики : Изработени од пластичен материјал, лесен и еднократно за долгогодишна употреба.Достапност на различни големини и бои можете лесно да го изберете вистинскиот сад за секое растение.Совршен за прикажување живи растенија како што се сукуленти и кактуси или украсни свеќи.Минималистички дизајн мали садови за растенија, совршени за додавање модерен талент на која било површина на масата.Погоден за канцеларија, кујна, дневна соба и спални соби итн.Спецификации : Тип : Растителен Цветен Материјал : Пластика Големина : Калибар Висина На Долниот Дијаметар : 8см 8см 7,4 см : 9,3 см 9,3 см 8,5 смл : 10,5 см 10,5 см 9,6 см Изработен од пластичен материјал, лесен и еднократно за долгогодишна употреба. Достапност на различни големини и бои можете лесно да го изберете вистинскиот сад за секое растение. Совршен за прикажување живи растенија како што се сукуленти и кактуси или украсни свеќи. Минималистички дизајн мали садови за растенија, совршени за додавање модерен талент на која било површина на масата. Погоден за канцеларија, кујна, дневна соба и спални соби итн.

За производот

Купувачите избираат и