0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Науката Опуштена Р-Униз-Голема-Црна

Науката Опуштена Р-Униз-Голема-Црна

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Со својот извонреден дизајн базиран на научни истражувања, ова седло гарантира крајно ниво на удобност што совршено се вклопува Во Опуштениот возач. Обложен СО 3Д скингел, специјално поставен во Централниот Резервоар за меките ткива, избегнува шокови поради иновативната Суспензија На Крива. Суспензијата крива нуди ексклузивна удобност со избегнување притисок врз точките за контакт на коските на седиштето и гарантирање дополнителна странична флексибилност. Ројалгел е поставен интелигентно на критичните точки на контакт на површината на седлото за дополнителна апсорпција на удари, истовремено намалувајќи ја вкупната тежина на седлото. Вдлабнување на централниот Резервоар во средината на седлото чија форма и димензии се проучени за да одговараат на ишијалните варијации. Задното Плато е подигнато за да се спречи лизгање наназад и да се зголеми удобноста. Рачно изработени Во Италија.

За производот

Купувачите избираат и