0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350

Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф250, 2011 - ФОРД Ф350

DEN 5052.48
Достапно.

Од стока

Пумпите За Вода гејтс се препознаваат во индустријата по нивната издржливост и супериорен квалитет. Секоја Пумпа За Вода Гејтс е изградена со материјали од премиум легура и 100% функционален тест на заптивки и лежишта заедно со 100% тест за истекување и за леење и за собрана Пумпа за Вода. Ние сме посветени на продажба на најквалитетни нови, никогаш повторно произведени, пумпи за вода во резервниот пазар. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти безгрижно работење за животниот век на нивното возило.Над 95% покриеност за увоз на возила за речиси секоја хибридна апликација, вклучувајќи Ги Тојота Приус, Хонда Цивик, Форд Бегство и морелајн вклучува неколку пумпи со задно куќиште, за да помогне да се намали времето за инсталација и да се обезбеди непроблематична работа-управувано Од Можноста Пумпа За Вода На Моторот.

За производот

Купувачите избираат и