0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Здраво-Линија Подарок 27 Ќелав Орел На Статуата На Градината На Трупецот

Здраво-Линија Подарок 27 Ќелав Орел На Статуата На Градината На Трупецот

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Голема статуа На Ќелав Орел што ќе ве воодушеви со својот неверојатно животен дизајн. Оваа статуа е пример за неверојатна изработка со реални детали и карактеристики. Ова ќе додаде забавен и уникатен елемент на шарм во вашата градина, палуба, дом или кој било надворешен простор со оваа симпатична фигурина. Изработена од високо издржлив полирезин, оваа статуа е одлична за внатрешна или надворешна употреба и прави одличен додаток на секој дом или градина. Одлично за декор за одмор. Материјал : Издржлив полирезин. Боја : Кафеава, бела. Внатрешна/надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и