0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Килим На Самитот Куристан Ресифе, 2'3 11'9 Тркач, Природно-Какао

Килим На Самитот Куристан Ресифе, 2'3 11'9 Тркач, Природно-Какао

DEN 850.40
Достапно.

Од стока

Самит Куристан Ресифе Внатрешен/ Надворешен Тепих Во Природно-Какао : Внатрешна И Надворешна Номинална Се Одликува Со Структурирана, Рамна Ткаена Конструкција која има Мазна Површина Направена од 100% Полипропилен, Што Ја Прави Издржлива, Отпорна На Дамки и Лесна За Чистење Отпорна За Да Ги Одржува Боите Посветли За Подолг Тепих-пријателски настроен Кон Куристан Ресифе природно-Какао : Внатрешно И Надворешно Оценето. Се одликува Со Структурирана, Рамна Ткаена Конструкција која има Мазна Површина. Направено од 100% Полипропилен, Што го Прави Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Пријателски за миленичиња.

За производот

Купувачите избираат и