0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хансгрое Екостат С Е Термостатски Вентил Трим Со Контрола На Јачината На Звукот И Пренасочувач

Хансгрое Екостат С Е Термостатски Вентил Трим Со Контрола На Јачината На Звукот И Пренасочувач

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Две елегантни рачки ви овозможуваат лесно да ја прилагодите јачината на водата или да ја пренасочите кон главата за туширање користејќи Го Хансгрохе Екостат 04353 С/Е Термостатски Вентил Трим Со Контрола на Јачината на Звукот и Пренасочувач. Се одликува со многу издржлив месинг дизајн за да изгледа светло и да работи беспрекорно со години. Димензии : 6.75 W x 4.25 D x 6.75 H во. Изграден од издржлив месинг. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Современ кружен стил. Рачка-акцентирано копче за лесно прилагодување.

За производот

Купувачите избираат и