0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Усна Шмекер Усна Мелем Јаже, Марвел

Усна Шмекер Усна Мелем Јаже, Марвел

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Фантастично забавни и делириумски вкусни, овие мелеми за усни имаат херојски вкусови На јаболко, Јагода, Цреша и с ' мор. Добредојдовте во Светот На Усните : Истражете го вкусот, бојата и дизајнот и пронајдете Го Мирисот На Усните што ВЕ насмевнува. Истражете го светот На Усните И растете ја вашата колекција!. Јасни и Сјајни : не само што овие мелеми за усни ги оставаат вашите усни меки и слатки, туку создаваат и прилично сјајна завршница за спектакуларна насмевка. Вклучени Вкусови : . Потоа повторете, повторете, повторете!.

За производот

Купувачите избираат и