0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг Сребро Родиум Лесен Швајцарски Син Топаз Прстен QR2890LSBT

Стерлинг Сребро Родиум Лесен Швајцарски Син Топаз Прстен QR2890LSBT

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Стерлинг Сребрена Родиум Небесно Сина Топаз Прстен Големина : 7.00 Должина : 0 Mmmaterial : Примарна - Чистота : 925stone Тип_1 : Небесно Сина Топазстон Боја_1 : Blue Stone Количина_1 : 1 Plating : Родиум Ширина : 2 Mmstone Тежина_1 : 3.25 ct Material : Примарна : Sterling Silver Stone Форма_1 : овалстоун Големина_1 : 10х8 Mmstone Третман_1 : Зрачење Точка Тежина U/M : gmproduct тип : Накит Накит Тип : Ringsmaterial : Основно - Боја : Белење Тип : Скапоцен камен Cut_1 : Facetedplation боја : Сребрена Tonestone Создавање метод_1 : природен камен Месец_1 : (12) Декември Камен Квалитет_1 : aacustomized Предмети Не Можат Да Бидат Вратени Стерлинг Сребро, Полиран, Родиум Обложен, Цврст, Скапоцен Камен.

За производот

Купувачите избираат и