0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 10х смарагд-исечете Ја Планината Сент Хеленс Прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 10х смарагд-исечете Ја Планината Сент Хеленс Прстен

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Уникатен и волшебен, овој прстен од жолто злато од 14 карати сигурно ќе се негува во годините што доаѓаат. Одликувајќи се со 10х8мм смарагд-исечен 3 cttw создаден Планината Свети Хеленит, овој прстен нуди дополнителен блинг. Овој прстен доаѓа во големина на прст 7.Метална Тежина : 2,86 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1 до 2мм (заострен)Големина На Прстен : 7гемстоун Детали : Тип : Планина Сент Хеленс (Хеленит)Месец На Раѓање : Мајколор : Гринкат : Смарагд Облик : Октагон/смарагд големина : 10мм x 8mmweight : 3 Cttwquanty : 1 поставување Накит : prongyar Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Скапоцен Камен.

За производот

Купувачите избираат и