0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Отворено Тв Покритие 30 до 32 Универзален Водоотпорен Заштитник-Црно

Отворено Тв Покритие 30 до 32 Универзален Водоотпорен Заштитник-Црно

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Помека внатрешна постава и практичен џеб за далечински управувач значи дека имате идеален капак за да овозможите ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР да биде заштитен 365 дена во годината! Заштитете го вашиот телевизор за да се осигурате дека вашата опрема е подготвена за употреба во секое време-во зима или лето! НАПРАВЕТЕ ДА ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО дури и кога моќта не е вклучена! Заштитете го Вашиот Скапоцен ТЕЛЕВИЗОР Со Серија На Тв-Капак На ХОМО. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен СО LED, LCD И Плазма Телевизори 30 до 32 инчи.

За производот

Купувачите избираат и