0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дами Удобност Блок Потпетици Чизми Животински Принт Зимски Чевли Канцеларија Дишење Страна Поштенски Браун 7

Дами Удобност Блок Потпетици Чизми Животински Принт Зимски Чевли Канцеларија Дишење Страна Поштенски Браун 7

DEN 520.00
Достапно.

Од стока

Совршен во комбинација со фустани, хеланки, фармерки и тексас. Удобен и модерен за носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) € КАРАКТЕРИСТИКИ + чизми до Глуждот за жени, високи потпетици, зашилен прст, патент со големина, горен животински принт, со 8см буци блок пета, модни чизми за одење.5, САД 7, САД 7. Лесен за носење и исклучување.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : материјал за Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Буци, Блокирање : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Среден Врв, Сезона На Глуждот : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, внатрешна, надворешна, Празнична, РАБОТНА КАРАКТЕРИСТИКА : 1. ①ПРИЛИКИ погоден За канцеларија, работа, шопинг, улица, забава, клуб,одмор итн.

За производот

Купувачите избираат и