0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ролингс Мах Прилагодете Ја Екстензијата На Кацигата, Мат Сребро, Тесто Со Десна Рака

Ролингс Мах Прилагодете Ја Екстензијата На Кацигата, Мат Сребро, Тесто Со Десна Рака

DEN 245.92
Достапно.

Од стока

Делот За продолжување на шлемот За продолжување На мах прилагодување му обезбедува на тестото дополнителна покриеност на лицето без ограничување на видливоста. Додадената покривка на лицето му овозможува на ударот да влезе во кутијата во секоја ситуација со зголемена доверба. Продолжувањето се нуди и во левото тесто и во десната ориентација на тестото. Продолжувањето одговара на сите ролингс Мах, модели на шлемови. Мах Прилагодете Ја Наставката може да се менува помеѓу 9 различни поставки за прилагодено вклопување. Монтирања на ушниот размавта на шлемот, без да ја попречува видливоста, продолжувањето на многу прилагодување ја покрива страната на лицето на тестото што е изложено на стомна. Дизајниран да одговара на сите модели на шлемови за вата На Ролингс.

За производот

Купувачите избираат и