0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бизнис Извор Виси Бо Дното Папки Датотека Писмо - 1 2 11 Лист Големина-2 Проширување-Јазичето Сече-Стандардна Зелена-Рециклирана-Кутија

Бизнис Извор Виси Бо Дното Папки Датотека Писмо - 1 2 11 Лист Големина-2 Проширување-Јазичето Сече-Стандардна Зелена-Рециклирана-Кутија

DEN 297.28
Достапно.

Од стока

Папките со датотеки со виси Кутии-дното нудат напреден дизајн со влошка за зајакнување на таблата на дното. Идеален за ракување со различни обемни записи и документи со големина на букви. Секоја висечка папка со датотеки вклучува јазичиња и влошки. Едноставно лизнете ги јазичињата во претходно исечените слотови во внатрешноста на врвовите на папката. Папките содржат пост - потрошувачки рециклиран материјал. Тип На Производ - Виси Папка. Големина на врзивно Средство-8 1/2 Ширина x 11 Должина. Проширување-2. Табот Сече-1/5. Големина-Писмо. Земја На Потекло - Сад. Рециклирани-Да. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-10%. Бои-Стандардна Зелена Боја. Производител - Бизнис Извор. Производителот Дел Број-43851. Пакетот вклучува-Висечка Кутија Долна Папка Со Датотеки. Зелен Индикатор-Ј.

За производот

Купувачите избираат и