0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 225 65Р 100х Патничка Гума

Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 225 65Р 100х Патничка Гума

DEN 1947.84
Достапно.

Од стока

Униројал Тигар Шепа Турнеја А/С ДТ 225/65Р16 100ховервју Тигар Шепа Турнеја А/с ДТ Од Униројал е гума за сите сезони за купеа и седани. Изградена со технологија На Тру Форма која промовира подолг век на шарите, широките Жлебови На тигарската Шепа и цврстите блокови на рамената ја зголемуваат влечната сила и перформансите во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Дизајниран за употреба на купеа и седани. Се одликува со Технологијата На Тру форма На Униројал која промовира подолг век на траење на шарата со намалување на нерамномерното абење. Широките периферни жлебови и уникатната шема на шарите ја отстрануваат водата од гумата за подобро влечење и перформанси при влажно време. Цврстите блокови на рамената го зголемуваат ракувањето и стабилноста. Моделот на шарите овозможува подобро влечење во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Големина : 225/65Р16. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и