0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шкафче Повеќенаменска Фиока За Складирање Ткаенини, Кафе

Шкафче Повеќенаменска Фиока За Складирање Ткаенини, Кафе

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Останете организирани и средени низ домот со Оваа разноврсна Фиока За Ткаенина од closetmaid®. Дел од колекцијата Closetmaid® Cubeicals, овие фиоки за ткаенини лесно се вклопуваат во единиците За Коцки или можат да се користат сами исто толку добро. Closetmaid® Фиоките За Ткаенина се достапни во широк спектар на бои, така што можете да ја координирате бојата на вашата област за складирање. Оваа удобна и привлечна опција за складирање е направена од издржлива ткаенина и има вградени рачки за лесен транспорт и преуредување на фиоките. Идеален за употреба во сите простории околу домот, за да можете да го максимизирате просторот и да го организирате складирањето. Кафеава Кафеава Коцка За Складирање. Понудени во различни бои за да ви помогнат да ги приспособите Организаторите За Кубеско Складирање На Вашиот Плакар Во различни поставки. Користете ја целата една боја, или измешајте и совпаѓајте за совршено да го координирате вашиот простор . Направено од издржлива ткаенина за продолжена употреба. Се одликува со јазиче за повлекување за удобен пристап. Вградени рачки за лесно преуредување и транспорт на предмети. Идеален за држење играчки, книги или многу други потреби за складирање. Димензии : 11.00 "Х х 10.50" В х 10.50 " Д.

За производот

Купувачите избираат и