0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
5 8 Затемнување Завеса Прачка И Пешкир Бар , Црна

5 8 Затемнување Завеса Прачка И Пешкир Бар , Црна

DEN 278.56
Достапно.

Од стока

Ова 5/8" затемнување завеса прачка со индустриски дизајн ќе додадете модерна spaceетика на секој Простор Централен Дизајн Производи 5/8 " Затемнување Завеса Прачка/ Пешкир бар 28-48 инчи Црна Затемнување завеса прачка прилагодливи од 28-48 инчи. Совршен за лесна или средна тежина завеса. Централните Производи За Дизајн Вклучуваат : една телескопска шипка за завеси, завртки, сидра за гипс картон и упатства за инсталација. Сидро може да се монтира на ѕидот или таванот. Проекција : 2-5/8 инчи. Дозвола : 2 инчи.

За производот

Купувачите избираат и