0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00

) Долга Туника Долги Ракави Есенски Кошули Обични Врвови за Женска Табела : Дизајни : Ревер, V Маици За Вр�

П3 : Дали ќе се намали или избледи?А3 : женските врвови облечени секојдневни нема да се намалат или изблед�

08" ракав : 21см / 8.27"големина : л5 Биста : 118см / 46 Големина : S Биста : 92cm / 36.32" Ракав : 19cm / 7 Функција : Маиците Се �

Големина Шема : Големина : С Биста : 97см / 38.19" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 88см / 34.65" Големина : М Биста : 101см / 39.7

Карактеристика : Блузата Ги Има Следниве Карактеристики : Копче,Боја,Долг Ракав,Плетен,Пуловер,В Нцек,Ла

LUST БИСТА : 46.Добредојдовте Во Ацелит, се надевам дека имате добар шопинг! .13HEM_WIDTH : 59 Материјал : удобна тка

Сезона : Лето / Aut / Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип :

02" Рамо : 56cm / 22.06" Рамо : 46см / 18 Пол : Женски Должина : Редовно ткаенината за кошула е супер мека, еластична

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!! Се надевам д

ладни врвови на рамената за жени; бела блуза за жени; црни блузи за жени; работни блузи за жени Измијте : �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

31" должина : 74см / 29 Облечи се.13" услуга : нашите врвови користат мека и удобна ткаенина ако имате какви бил

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Пресврт Јазол Пуловер Кошули,Падот Мода Повик Вафли Д�

Постојат модерни кратки ракави.Женски Цветен Принт шифон Бич Кимоно Кардиган Блуза шал лабава Горна Об�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

37" РАКАВ : 63СМ / 24.32" должина : 69см / 27 ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен е

Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување ПОВОД : Секојдневен / Дома / �

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места! Тоа е лежерно, но шик, што го прав�

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Вврат; полите На Ајкулата; Ограбено деколте; Вештачки копчиња на централниот преден плакет; повлечете г�

Моден дизајн.Извинете За Непријатностите.Женски Врвови Жени Мода Обичен Цвет Печатени V Вратот Краток Р

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Големина Шема : Големина : С Биста : 94см / 37.01 "Должина : 69см / 27.17" Големина : М Биста : 98см / 38,58 "Должина : 70см /

Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.43 "Должина : 70cm / 27...

61" Рамо : 38cm / 14.62" должина : 68см / 26 Долг Ракав Undershirt за Жените,Женска Долг Ракав Дели Кошула,Shirt Маици за Жен

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Женска

Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.68" должина

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Ова зависи од други физички променливи, на пр.26" должина : 79см / 31 Ова зависи од други физички променливи, �

Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Основниот Дизајн За Печатење На Вратот И Вратоврската Ве Прави Да �

62" должина : 72см / 28.41" должина : 74см / 29.95" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 38 БИСТА : 107см / 42.Ве моли

кошула женски дуксери обичај дуксер чипка долги ракави блузи за жени маици со долги ракави женски маици

Поради различен агол на снимање, осветлување, компјутерски дисплеј, можеби има малку разлики помеѓу сли

Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Елегантен, секојдневен Одговара : одговара точно на гол�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Вафли Блузи, Жени Обична Маица,Тип На Тептер С�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Боите може да бидат малку различни

Одликувајќи се со 3 / 4 ракав и елегантно здолниште напред, тоа е безвременска кошула во бојасовршена за л

21" Должина : 73cm / 28.69" Рамо : 50cm / 19.69" Ракав : 63.75" Ракав : 60 костими за потење за жени комплет 2 парчиња,комплет�

37 "Ракав : 28см / 11 €Прилика} : Овие Врвови Се Совршено Прилагодени за Сите Прилики Како Што Се Носење Секој

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Материјал : Полиестеркол : Бела Големина : XXLNeckline : Тркалезна Шема На Деколте : Должина На Ракавот Со Пруги

Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.37" Рамо : 38см / 14.82" �

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Маици